Dom i rodzina

Winylowe panele LAYRED EIR gwarantują komfort osobom, które uwielbiają chodzić w domu boso.

Panele z winylu są znane na rynku, bo zapewniają znakomitą atmosferę w wielu pomieszczeniach. Mają również mnóstwo innych, pozytywnych zalet. Można wśród nich wspomnieć możliwość bardzo szybkiego montażu, co umożliwiają odpowiednie zatrzaski. Dzięki temu do założenia winylowych paneli nie musimy wykorzystywać fachowych narzędzi, natomiast możemy to zrobić nawet ręcznie.

Winylowe panele MODULEO EIR gwarantują wysoki komfort jednostką, które lubią chodzić w mieszkaniu gołymi stopami. Winylowa podłoga jest znakomitym rozwiązaniem także zimą, ponieważ jest przyjemna, ciepła w dotyku a także miękka. Chodzenie po takiej podłodze to prawdziwa przyjemność. Podłoga winylowa charakteryzuje się także łatwą pielęgnacją. Takie panele są wysokoodporne na roztocza oraz wodę, a ich zabiegi pielęgnowania polegają wyłącznie na odkurzaniu oraz myciu mopem czy ścierką. Należy to wykonywać regularnie, a będą nam służyć długi okres czasu.

Winylowe panele MODULEO EIR są niezwykle powszechne i można je zamontować w każdym mieszkaniu. Są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu ich montaż wręcz w zawilgotniałym miejscu nie stanowi żadnego przeciwwskazania. Panele winylowe mają odpowiednią warstwę wierzchnią która powoduje, że są wysoko odporne na naciski, zatem mogą być bez problemu montowane w wnętrzach intensywnie używanych.

Panele z winylu LAYRED EIR są wykonane z polichlorku winylu, a zatem surowca syntetycznego stosowanego, na przykład do produkowania płyt gramofonowych. Są przygotowane z kilku warstw a także wykończone poliuretanem. Stwarza to podwyższenie jakości powierzchni. Różnicą w odniesieniu do klasycznych paneli podłogowych jest fakt, że wzór dostrzegalny na powierzchni panela jest wytłaczany dopiero na ostatniej warstwie. Dzięki temu nie musimy się przejmować tym, iż faktura z upływającym czasem stanie się mniej zauważalna, za sprawą promieniowania UV albo codziennego wytarcia.

Dzięki należytemu wykonaniu panele z winylu MODULEO EIR są niezmiernie wytrzymałe na wszelkie zabrudzenia, poprzez co są stosowane w biurach, sklepach lub miejscach użyteczności publicznej. Na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się od paneli tradycyjnych, niemniej jednak da się je zakupić w większej ilości wersji kolorystycznych. Posiadają także różnorodną grubość. Takim specjalnym rodzajem paneli podłogowych są płytki winylowe, które pod względem wyglądu przypominają stosowane dawniej linoleum, a więc wykładzinę wykonaną z utwardzonej oraz rozwałkowanej masy plastycznej. Na naszym rynku dostępne są wręcz winylowe panele imitujące całkiem inne materiały, jak kamień czy stal, jak też panele trójwymiarowe, które prezentują się niezmiernie oryginalnie.

Powinno się wspomnieć, że panele LAYRED EIR sa niezmiernie stabilne. Jest to istotna zaleta jeżeli rozchodzi się o podłogę. Materiał zastosowany w trakcie produkcji jest odporny na działanie wody a także nie rysuje się, ani nie przebarwia. Zatem panele winylowe mogą być wykorzystywane w wnętrzach takich jak na przykład pomieszczenie kuchenne czy toaleta oraz dodatkowo w mieszkaniach, w których przebywają czworonożni pupile. Są także bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, a zatem upadek ciężkiego przedmiotu nie grozi na szczęście wymianą lub naprawą podłogi.

Panele z winylu MODULEO EIR to także idealne rozwiązanie do pokoju w bloku, ponieważ mają wyśmienite właściwości jeśli rozchodzi się o nośność dźwięków. To w szczególności istotne w blokach z bardzo dużej płyty, w których nawet przemieszczanie się w butach może powodować efekt charakterystycznego stukania. Ponadto panele winylowe mają cechy antypoślizgowe, a zatem są bezpieczne dla dzieci albo osób w starszym wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *