Uncategorized

Polecam współpracę z kilkoma grafikami.

Świetnie pamiętam jak na początku osobistej kariery z niezależną pracą z domu chciałem wykonywać wszystko sam. Spędzałem długie godziny ucząc się obróbki video, nauce zarządzania social media ale zdecydowanie najwięcej mojego czasu przeznaczałem na tworzenie grafik, które i tak były co najwyżej znośne. Po jakimś czasie znalazły się u mnie dodatkowe środki i wtedy po raz 1-wszy w swoim życiu zdecydowałem się zlecić zaprojektowanie wizytówki. Przywykłem do robienia wszystkiego samemu, zatem byłem sceptycznie do tego nastawiony. Ku mojemu zdziwieniu projekt został przysłany w ten sam dzień, a jakość jego wykonania przerosła moje oczekiwania. Od tej chwili grafik komputerowy bardzo zyskał w moich oczach, a ja systematycznie korzystam z doskonałych usług paru zaprzyjaźnionych.

W większości zlecam proste logo do nowo wydanych produktów, grafiki na bloga albo wpisy na mediach społecznościowych. Zalet tego typu współpracy jest kilka lecz najbardziej istotne dwie to oszczędność czasu oraz nerwów. Nie każdy z nas posiada wszakże twórczy dryg.

Zdecydowanie lepiej wykorzystywać nasze talenty, a projektowanie grafiki zlecić specjalistom. Jeżeli chodzi o ceny, to są dość przystępne. Większość grafików ma swój cennik w zależności od zaawansowania zlecenia. Jedyne do czego mogę się przyczepić to czas zrobienia takiego zlecenia, a tak naprawdę ilość zamówień u grafika komputerowego. Często jest tak iż termin wykonania zlecenia wynosi parę dni, natomiast my potrzebujemy coś na już. Z tego powodu w przypadku takiej współpracy jak najbardziej polecam współpracować z kilkoma dobrymi grafikami.

Link: https://pogografika.pl/projektowanie-i-druk-ulotek/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *