Dekoracje wnętrz

Zabawy z magią mają zarówno zwolenników, jak i ludzie temu przeciwnych.

Magia miłości stosowana w wielu problemach i jest nam znana od wieków. Też obecnie uroki miłosne są niekiedy stosowane. Głównym powodem, dla którego ktoś podejmuje decyzję o wykonaniu rytuału miłosnego, jest chęć odzyskania partnera. Są jednak również nieco inne przeznaczenia tego rytuału, bo ma możliwość przyciągnąć także zupełnie nową miłość. Powinno się jednak wiedzieć, by tego uroku nie odprawiać samemu. Zwłaszcza, w momencie kiedy nie posiadamy dużego doświadczenia z ezoteryką. Istotne jest też, żeby być 100% pewnym, gdy decydujemy się na rytuał miłosny.

Rytuały miłosne to takie obrzędy, jakie odbywają się z zapalonymi świecami, albowiem w ten prosty sposób tworzona jest tajemnicza atmosfera oraz wyjątkowość wydarzenia. Powinniśmy wiedzieć, że magia świec znacznie wzmacnia miłosny rytuał. Zazwyczaj głównym elementem rytuału miłosnego jest wypowiedzenie konkretnej formułki z wykorzystaniem dowolnego przedmiotu, który jest własnością osoby, którą chcemy w sobie rozkochać. Kiedy nie masz przedmiotu należącego do osoby, którą kochasz, to jest możliwość użyć pewnych ziół czy kamieni. Warto przygotować siebie a także pomieszczenie do tego rytuału. Dobrze jest wybrane pomieszczenie uprzednio przewietrzyć a ponadto ustawić rzeczy, które sprzyjają miłosnej magii.

W większości też przy uprawianiu magii wykorzystuje się czerwony kolor, który najczęściej kojarzony jest z wielką miłością a także symbolizuje uczucia. Jest możliwość też połączyć ze sobą biel i czerwień. Kolor biały symbolizuje czystość intencji osoby, która przeprowadza rytuał. Wszelkie te czynności mają na celu wzmocnienie rytuału. Dawno temu zwracano uwagę na fazy księżyca. Proszono też o pomoc żywioły: ogień, woda, ziemia, wiatr. W większości takie uroki przeprowadzają kobiety, jednak czasami i mężczyźni proszą o radę w swojej miłości. Jednak powinno się mieć świadomość, iż każdy rytuał jest pracą z silnymi energiami a także energiami. Najlepiej jest, by zrobić miłosny urok nie spiesząc się. Taki rytuał pomaga nam w realizacji chęci, aby ważna dla nas osoba wróciła, ale także powinno się pamiętać, iż taki urok nie działa od razu. Najbardziej popularnym miłosnym rytuałem jest egipski. Wyprawiany jest on przy użyciu egipskich przedmiotów naznaczonych energią egipskich kapłanów. Osoba, która wykonuje, rytuał miłosny dokłada swoją energię do tych przedmiotów. Takie pokłady energii potrafią dać niesamowite rezultaty. Istnieje możliwość także zastosować urok spętanej duszy, jednak jest on często kojarzony z czarną magią. Dlatego właśnie nie każdy chętny decyduje się na ten urok.

Polega na tym, iż osoba, na którą mamy zamiar zrobić rytuał, jest zniewolona. Jest to dość duża ingerencja w drugą osobę, która w ten sposób traci swoją własną wolną wolę. Wówczas także może stać się tak, że ta osoba nie będzie prawdziwie nas kochać. Nie jest zalecane wykonywanie tego rytuału w wieku nastoletnim, w momencie gdy to często trafiają się przelotne miłostki. Dobrze, żeby spętanie miłosne oczyszczanie złorzeczenia połączenia interesowały się osoby pełnoletnie, całkowicie świadome konsekwencji. Zabawy z magią miłości mają zarówno zwolenników, jak i przeciwników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *