Dom i rodzina

Portale pomagają nam określić nastrój naszej byłej dziewczyny.

Chodząc do szkoły, ulegamy nie tylko namowom nauczycieli do tego, aby wytrwale się uczyć, ale też namowom serca. Mija nas na szkolnych korytarzach dość duża ilość koleżanek niesamowitej urody. Czasem, mając niesamowite szczęście, mamy taką piękną pannę w klasie. Próbujemy rozbudowanych intryg, szczególnych chwytów, flirtów, ażeby tylko udało się zwrócić uwagę tej wyjątkowej dla nas osoby. W końcu się udaje. Stajemy się parą, ale coś się między wami nie układa. Rozstajemy się, co przynosi pewną ulgę, lecz po pewnym czasie okazuje się, że nie potrafimy przestać o niej myśleć. Powstaje zatem kłopot: jak odzyskać byłą dziewczynę?

 

Powinniśmy w takich okolicznościach myśleć i działać metodycznie. Najważniejszym kłopotem jest przyczyna rozstania. Ciężko jest wrócić do byłej, kiedy zdradziliśmy ją z inną panną. Musimy wówczas odzyskać znowu jej zaufanie, a to droga przez mękę i nie za każdym razem kończy się powodzeniem. Sprawa jest znacznie łatwiejsza, jeśli rozeszliśmy się, ponieważ uczucie nie było tak mocne jak na początku a także coś się wypaliło. Wówczas wystarczy, iż po jakimś czasie znowu się spotkamy, a ponownie coś zaiskrzy. Czasem jednakże powinniśmy początkowo udowodnić, że zaszła w nas istotna zmiana. Powód rozstania jest zatem sprawą bardzo ważną! Następnie musimy się dowiedzieć, jaki jest status naszej byłej dziewczyny. W szkole będziemy mogli to ustalić bardzo szybko, albowiem przenigdy nie zabraknie życzliwych, którzy powiedzą nam o nowym związku naszej byłej dziewczyny. Jeżeli nie posiadamy takich ważnych informacji od znajomych, zostaje nam zawsze twitter, facebook lub inne portale, z których, korzysta. Kobiety uwielbiają chwalić się nowymi związkami w internecie. Portale społecznościowe pomagają nam również oszacować nastrój naszej byłej dziewczyny. W momencie kiedy wrzuca cytaty filozofów, refleksyjne teksty i zdjęcia, to dobra nasza!

 

Nadal tęskni a także wyczekuje na nasz krok. Możemy wtedy się odezwać neutralnie a także próbować niezwykle delikatnie i z dużym wyczuciem odzyskać początkowo jej zaufanie, a w przyszłości także jej serce. Jednak jeśli wrzuca fotki z imprez, ukazujące, jak wyśmienicie się bawi, to oznacza, iż pragnie o waszym związku zapomnieć jak najszybciej się da. Możemy wtedy delikatnie odwdzięczyć się tym samym (ale bez przesady!). Z pewnością błyskawicznie rozpocznie z nami brutalną rozmowę przez sms-y! Jej zdenerwowanie może być naszym największym sprzymierzeńcem, kiedy będziemy je potrafili właściwie wykorzystać a także ukierunkować. Skrajne emocje to oznaka ogromnego zaangażowania. Warto mieć to na uwadze! Jako były chłopak znamy naszą byłą dziewczynę. Powinniśmy wiedzieć jak się zachowuje, gdy jest jej przykro. Wiemy, co nas może czekać jeżeli odezwiemy się po zerwaniu. Zazwyczaj kobiety mają wyjątkowo drapieżne charakterki, zatem także musimy zademonstrować pazurki, równocześnie zapewniając gotowość do ich schowania.

 

Musimy mieć na względzie, iż ostateczna decyzja co do ewentualnej wspólnej przyszłości, niestety, zazwyczaj zależy od tej drugiej, piękniejszej strony. Jakichkolwiek jednak tricków byśmy nie stosowali, to i tak najważniejsze jest nasze uczucie. Jeżeli to był poważny związek, dla którego możemy bardzo dużo z naszej strony poświęcić, to wystarczy to tylko ukazać naszej byłej dziewczynie – pokazać, że żar naszego serca jest tylko dla nie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *